Vogels SOUND 3305 Universal L Speaker floor stand, Black | Vogels
- TootjadVogels
- Mudel: 8153350
- Saadavus: 2
-
126€
Vogels SOUND 3305 Universal L Speaker floor stand, Black | Vogels
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 304.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 6.29 kg |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1032.00 g |
| Plastic (No PET) | 258.00 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 1.29 kg |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: vogels sound 3305 universal l speaker floor stand, black vogels, 8153350, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused

